Nowatorskie sposoby dla pionierskich przedsiębiorców

Jeżeli jesteś fanem innowacji i użyteczności, to z całą pewnością powinieneś przeczytać ten artykuł i zajrzeć na stronę www.dennert.pl/. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, które na pewno przypadną do gustu każdemu i posłużą na wiele lat. Zarządzamy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co tworzy pewną renomę. Rocznie podejmujemy się ponad 4,5 tysiąca działań. Co jest naszymi najsilniejszymi atutami? Są to przede wszystkim:

 • dokładność,
 • sumienność.

Głównie zajmujemy się prefabrykowanymi domami i elementami betonowymi. Przede wszystkim jesteśmy w stanie poszczycić się dobrym i fachowym utworzeniem stropów kanałowych rodzaju Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma wykorzystuje prawie pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy usytuowani są na sześciu innych terenach. Dlatego my oferujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław i nie tylko.

Najcelniejsza rodzinna działalność

Nasza firma dostępna pod adresem internetowym https://www.dennert.pl/ tworzy średniej wielkości przedsiębiorstwo z długoletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako fachowi dostawcy towarów poświęconych do błyskawicznego, energooszczędnego i innowacyjnego budowania, możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość, jak również nasze 80-letnie doświadczenie w zawodzie. Najpierw nasza firma stanowiła zaledwie hurtownię artykułów budowlanych. Natomiast później jej założyciele wymarzyli sobie budowanie domów w sposób błyskawiczny i tani. Tak narodziła się koncepcja inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których stosowano tylko lub w większości ekologicznych artykułów. Dzięki temu nasza firma stała się słynna nie jedynie na terenie Niemiec, ale również na całym świecie. Staliśmy się innowatorem branży budowlanej. Prefabrykacja części budowanych i poparcie inwestorów budowlanych, to właśnie pionierskie pomysły firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 rokiem sporządzono koncepcje piwnicy prefabrykowanej, a następnie poszerzono ofertę o masywne domy prefabrykowane. Natomiast najwyraźniejszą sławą chlubią się stropy kanałowe zwłaszcza ten typu Teriva albo Filigran. W 2010r. pozostały one zaakceptowane przez niezależne jury za najlepszą innowację. Pokazuje to, że firma Dennert za każdym razem wybiega o krok na przód, jak również stara się znaleźć coraz to nowszych i lepszych rozwiązań. To dzieje się naturalnie w siedzibie naszej firmy, jak i w pozostałych naszych lokalizacjach, dlatego ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym się od siebie nie różnią.

Nasza najskuteczniejsza oferta i najgłówniejsze pozytywy – strop Filigran

Nasza propozycja jest szczególnie rozbudowana i każdy na pewno dobierze sobie coś dla siebie lub pełen pakiet, jaki marzy, by wykorzystać w swoim domu, firmie. Zwłaszcza zajmujemy się np. schodami. Mamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i możemy zrobić w sumie każdą koncepcję. Proponujemy natychmiastowy montaż, najlepsze wykończenie i dającą niesamowity efekt izolację akustyczną. Pochwalić możemy się wodoszczelną piwnicą typu base. Jest ona natychmiastowa w instalacji, bezpieczna i co najważniejsze ekonomiczna. Oczywiście do wykonania jej stosuje się prefabrykowane części, które łączone są bezspoinowo z użyciem unikalnej techniki łączenia. Na zrobienie takiej piwnicy potrzebujemy wyłącznie sześciu godzin, przy wykorzystaniu suchych elementów budowlanych oraz gotowych otworów okiennych oraz drzwiowych. Największym plusem takiej piwnicy naturalnie poza krótkim czasem wykonania jest niebywale wielka wodoszczelność. Ale naszym najszczególniejszym dokonaniem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe dostarczane są na plac budowy jako suche fragmenty, już przyrządzone do montażu. Są one niezwykle wytrzymałe, z uwagi na to nie jest niezbędne użycie podpór do ich montażu. Zastosować tutaj możemy łączenia bezspoinowego, a ułatwiają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są niebywale nowatorskie i termoaktywne. Są one komponowane według indywidualnych spraw z zachowaniem dokładnych wymiarów. Więc nasze kanały stropowe są naszą wyjątkową dumą. Jakimi atutami możemy się pochwalić pomijając to? Są to przede wszystkim:

 • praca w fabryce,
 • logistyka,
 • team profesjonalistów,
 • nowoczesne budowanie.

Dzięki realizacji w fabryce domy naszych konsumentów odznaczają się najwyższą jakością. Dzięki temu możemy także zyskać na oszczędności energii i kosztów. Jeżeli chodzi o przymiot logistyczny, to wszystkie stworzone, przygotowane wcześniej części przewożone są na teren budowy. Dlatego trzeba zaledwie kilka przejazdów pojazdów ciężarowych, a wszystkie konieczne, gotowe fragmenty będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu ekipie fachowców na prośbę klienta jesteśmy w stanie zmontować fragmenty na miejscu tak, ażeby zapewnić terminowe i jak najszybsze zamknięcie budowy. Natomiast za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji z ciągłym nadzorem jakości firma Dennert powoduje, że budowanie robi się całkiem przewidywalnym procesem.

Artykuł został zamieszczony przez administratora internetowej strony stropy Wrocław.

Artykuły podobne na naszej stronie internetowej:

Post Author: Sandra

5 thoughts on “Nowatorskie sposoby dla pionierskich przedsiębiorców

  Ariel

  (25 czerwca 2021 - 09:18)

  W czwartek też o tym słyszałam, to może być fascynujące.

  Oskar

  (28 czerwca 2021 - 02:51)

  Ciekawe, jednakże ogólnie to znam bardziej interesujące wiadomości.

  Jan Nepomucen

  (7 listopada 2021 - 23:41)

  Fascynująca stronka, pozdrówka!

  Nepomucen

  (10 listopada 2021 - 00:02)

  Przeważnie nie piszę komentarzy, jednak ten napis jest nadzwyczaj ciekawy.

  Ariadna

  (10 listopada 2021 - 05:30)

  także napisze komentarz. Szałowa stronka. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *